Agroturystyka – Pokoje pod Sosnami – Olszewski Andrzej

Zbiczno 224A
87-305 Zbiczno
tel.: 609-936-978, 667-455-984

Gospodarstwo agroturystyczne „Pokoje Pod Sosnami” posiada bardzo dobrą lokalizację, sprzyjającą spokojnemu wypoczynkowi. Jest położone nad samym jeziorem, a jednoczeœśnie 1,5 km od centrum Zbiczna.

Do dyspozycji goœci posiadamy 6 pokoi całorocznych z 2 łazienkami do wspólnej dyspozycji oraz 2 kuchniami z pełnym wyposażeniem. Na najniższej kondygnacji budynku umieszczona jest œwietlica z pełnym aneksem kuchennym i węzłem sanitarnym. Œwietlica wyposażona jest w sprzęt RTV. Istnieje możliwoœść wynajęcia samej œwietlicy celem organizacji indywidualnych imprez (sylwestra, urodzin, itp.)

Na terenie posesji znajduje się duża altana oraz grill. Posiadamy również własny pomost i plażę. Pomost oraz miejsce do kąpieli w jeziorze znajduje się 30 m od domu.

Ceny: od 30 do 35 zł
dzieci 20% taniej
grupa (od 5 osób) 20% taniej

Pobyt 3-5 dni 40zł/dzień
Pobyt powyżej 5 dni 35zł/dzień

OFERTA FIRMY

Dlaczego warto do nas przyjechać:
doskonała baza wypadowa dla wycieczek pieszych, rowerowych, kajakowych i samochodowych po pojezierzu brodnickim, zachęcamy do wędkowania na okolicznych jeziorach. Jest szansa na „taką” rybę! Miejsce do kąpieli 30 m od domu, wieczory przy ognisku, grillu, przepiękne, malownicze krajobrazy na długo pozostaną w pamięci.

Jezioro Sosno położone jest na terenie Brodnickiego Parku Krajobrazowego. Charakteryzuje się silnie urozmaiconą linią brzegową z dużym półwyspem (Bielawka) rozdzielającym je na dwie wyrwaŸne cz궜ci o odmiennych warunkach naturalnych. Brzegi jeziora są doœść wysokie, jednak nie utrudnia to wędkowania. Roœślinnoœść wodna jest dobrze rozwinięta, zwłaszcza w płytszej, północnej cz궜ci jeziora. Prawie w całoœści zbiornik ten otoczony jest lasami. Na półwyspie wcinającym się w południową czꜶć jeziora znajduje się pole biwakowe.
Dojazd: szosą ze Zbiczna w kierunku Sumowa ok. 2 km do południowego krańca jeziora; wzdłuż wschodniego brzegu przebiega droga asfaltowa.

W swojej ofercie posiadamy:

6 pokoi 2 i 4 osobowych /całorocznych/ w osobnym budynku na wzgórzu nad jeziorem Sosno,
łazienka,
kuchnia z pełnym wyposażeniem dla każdego pokoju,
telewizor,
śœwietlica,
grill,
własny pomost i plaża nad jeziorem.

olszewski-agroturystyka
Rozmiar czcionki