Ośrodek Wypoczynkowy „RYTEBŁOTA”

 

Adres:

Ośrodek Wczasowy RYTEBŁOTA
Zbiczno
87-305 Zbiczno
tel. (56) 493 93 98
e-mail: biuro@ryteblota.pl

www.ryteblota.pl

 

ryteblota_logo

Ośrodek Wczasowy Rytebłota położony jest w urokliwym miejscu, w którym goście mogą doskonale wypocząć z dala od zgiełku miasta, obcując z naturą. Okolica posiada niesamowity klimat służący doskonałemu wypoczynkowi. Położenie ośrodka w gęstwinie lasów i jezior pozwala na dalekie wyciszające i relaksujące spacery, specjalnie do tego wyznaczonymi trasami.

Do dyspozycji gości przygotowano m.in. parking, kawiarnię, bufet i bar.

Przepiękne jezioro Zbiczno, będące sercem Pojezierza Brodnickiego, jest idealnym miejscem na odpoczynek i relaks. Ośrodek dysponuje własnym strzeżonym kąpieliskiem z wyznaczonym brodzikiem dla maluchów, wypożyczalnią sprzętu pływającego, w którym można skorzystać z kajaków, łodzi turystycznych i rowerów wodnych. Ośrodek dysponuje wypożyczalnią rowerów.

Bazę noclegową stanowi 61 pokoi 2-osobowych, 6 chat 5-osobowych, 2 chaty 4-osobowe, 2 chaty 3-osobowe. We wszystkichpokojach istnieje możliwość dostawki. Łącznie Ośrodek Rytebłota oferuje 237 miejsc noclegowych.

Na terenie Ośrodka znajdują się 4 sale konferencyjne, w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny i projekcyjny. Sale te mogą pomieścić 120, 40 i 20 osób.

Ośrodek organizuje kolonie, zielone szkoły, szkolenia, konferencje, imprezy okolicznościowe oraz imprezy integracyjne dla firm i instytucji.

W bogatej ofercie znajduje się również mini spa, gdzie można zrelaksować się w saunie, gabinecie masażu i hydromasażu.

 
 


Inne ośrodki wypoczynkowe warte polecenia:

  • Ośrodek Wypoczynkowy „RYTEBŁOTA”

  • Ośrodek Wypoczynkowy dla Dzieci i Młodzieży w Cichem

  • Ośrodek Wypoczynkowy nad jeziorem Wielkie Partęczyny w Cichem

  • Ośrodek Wypoczynkowy „NA WZGÓRZU” w Grzmięcy

  • Ośrodek Wypoczynkowy „POD SOSNAMI” w Zbicznie

  • Stanica Wodna PTTK w Bachotku

  • Ośrodek Wypoczynkowy „STEPOL” w Bachotku

Rozmiar czcionki