– Sołectwa

Sołectwa

  1.  Sołectwo Brzezinki (Brzezinki – osada, Żmijewo – osada)
    • Sołtys – Marzanna Wadecka
    • Członkowie Rady Sołeckiej: Marian Browalski, Ryszard Nowatkowski, Stanisław Sendzikowski
  2. Sołectwo Ciche (Ciche – wieś, Głowin – osada, Grabiny – osada leśna, Karaś – osada, Koń – wieś, Ładnówko – wieś, Robotno – osada leśna, Robotno-Fitowo – część wsi, Rosochy – osada leśna, Rytebłota – osada)
    • Sołtys – Barbara Wiśniewska
    • Członkowie Rady Sołeckiej: Kazimierz Cyglicki, Tomasz Fórmanowicz, Kazimierz Wójcik, Agnieszka Metkowska, Krzysztof Kuczyński
  3. Sołectwo Czystebłota ( Czystebłota – wieś, Tęgowiec – osada leśna)
    • Sołtys – Wioletta Rutecka
    • Członkowie Rady Sołeckiej: Józef Tomaszewski, Ewelina Nas, Roman Rutecki
  4. Sołectwo Gaj-Grzmięca (Gaj-Grzmięca, Grzmięca, Strzemiuszczek)
    • Sołtys – Eugeniusz Moczadło
    • Członkowie Rady Sołeckiej: Iwona Klempert, Roman Chrobociński, Kazimierz Dębek
  5. Sołectwo Lipowiec (Lipowiec – wieś, Kaługa – osada, Ławy Drwęczne – osada)
    • Sołtys – Danuta Janusz
    • Członkowie Rady Sołeckiej: Wiesław Rutecki, Jan Krysman, Witold Gerwatowski
  6. Sołectwo Najmowo (Najmowo – wieś)
    • Sołtys – Jan Piotrowski
    • Członkowie Rady Sołeckiej: Marian Piotrowski, Wiesław Bykowski, Barbara Rybkowska
  7. Sołectwo Pokrzydowo ( Pokrzydowo – wieś, Bachotek – wieś, Szramowo – wieś)
    • Sołtys – Anna Jankowska
    • Członkowie Rady Sołeckiej: Mieczysław Babalski, Tomasz Ostrowski, Grzegorz Ostrowski, Rafał Granica
  8. Sołectwo Sumowo (Sumowo – wieś, Sosno – osada)
    • Sołtys – Waldemar Falkowski
    • Członkowie Rady Sołeckiej: Piotr Tyburski, Sławomir Podowski, Katarzyna Kamińska, Anna Dzieżyk, Andrzej Wasilewski
  9. Sołectwo Sumówko (Sumówko – wieś,Godziszka – wieś, Mieliwo – osada, Tomki – wieś)
    • Sołtys – Małgorzata Zyra
    • Członkowie Rady Sołeckiej: Grzegorz Zyra, Marcin Kowalski, Małgorzata Bugalska, Adam Szewczuk
  10. Sołectwo Zastawie (Zastawie – wieś, Równica – kolonia, Staw – część wsi)
    • Sołtys – Andrzej Stendera
    • Członkowie Rady Sołeckiej: Sebastian Iwankowski, Dagmara Ławniczak – Pietrzak, Adrian Wagner, Monika Jakubowska
  11. Sołectwo Zbiczno (Zbiczno – wieś, Wysokie Brodo – osada, Zarośle – osada)
    • Sołtys – Regina Treder
    • Członkowie Rady Sołeckiej: Marcin Wiśniewski, Mirosław Kijewski, Radosław Stawski, Kazimierz Skóra, Tomasz Ernestowicz, Stanisław Borkowski
  12. Sołectwo Żmijewko (Żmijewko – wieś)
    • Sołtys – Sławomir Krzyżanowski
    • Członkowie Rady Sołeckiej: Marian Sochacki, Roman Gniazdowski, Iwona Sendzikowska, Robert Szypczyński, Beata Sikora
Do góry