Sołectwa

1. Sołectwo Brzezinki (Brzezinki – osada, Żmijewo – osada)

Sołtys – Marzanna Wadecka
Członkowie Rady Sołeckiej: Marian Browalski, Ryszard Nowatkowski, Stanisław Sendzikowski

2. Sołectwo Ciche (Ciche – wieś, Głowin – osada, Grabiny – osada leśna, Karaś – osada, Koń – wieś, Ładnówko – wieś, Robotno – osada leśna, Robotno-Fitowo – część wsi, Rosochy – osada leśna, Rytebłota – osada)

Sołtys – Barbara Wiśniewska
Członkowie Rady Sołeckiej: Kazimierz Cyglicki, Tomasz Fórmanowicz, Kazimierz Wójcik, Agnieszka Metkowska, Krzysztof Kuczyński

3. Sołectwo Czystebłota ( Czystebłota – wieś, Tęgowiec – osada leśna)

Sołtys – Wioletta Rutecka
Członkowie Rady Sołeckiej: Józef Tomaszewski, Ewelina Nas, Roman Rutecki

4. Sołectwo Gaj-Grzmięca (Gaj-Grzmięca, Grzmięca, Strzemiuszczek)

Sołtys – Eugeniusz Moczadło
Członkowie Rady Sołeckiej: 
Iwona Klempert, Roman Chrobociński, Kazimierz Dębek

5. Sołectwo Lipowiec (Lipowiec – wieś, Kaługa – osada, Ławy Drwęczne – osada)

Sołtys – Danuta Janusz
Członkowie Rady Sołeckiej: 
Wiesław Rutecki, Jan Krysman, Witold Gerwatowski

6. Sołectwo Najmowo (Najmowo – wieś)

Sołtys – Jan Piotrowski
Członkowie Rady Sołeckiej: 
Marian Piotrowski, Wiesław Bykowski, Barbara Rybkowska

7.Sołectwo Pokrzydowo ( Pokrzydowo – wieś, Bachotek – wieś, Szramowo – wieś)

Sołtys – Anna Jankowska
Członkowie Rady Sołeckiej: 
Mieczysław Babalski, Tomasz Ostrowski, Grzegorz Ostrowski, Rafał Granica

8. Sołectwo Sumowo (Sumowo – wieś, Sosno – osada)

Sołtys – Waldemar Falkowski
Członkowie Rady Sołeckiej: 
Piotr Tyburski, Sławomir Podowski, Katarzyna Kamińska, Anna Dzieżyk, Andrzej Wasilewski

9. Sołectwo Sumówko (Sumówko – wieś,Godziszka – wieś, Mieliwo – osada, Tomki – wieś)

Sołtys – Małgorzata Zyra
Członkowie Rady Sołeckiej: 
Grzegorz Zyra, Marcin Kowalski, Małgorzata Bugalska, Adam Szewczuk

10. Sołectwo Zastawie (Zastawie – wieś, Równica – kolonia, Staw – część wsi)

Sołtys – Andrzej Stendera
Członkowie Rady Sołeckiej: 
Sebastian Iwankowski, Dagmara Ławniczak – Pietrzak, Adrian Wagner, Monika Jakubowska

11. Sołectwo Zbiczno (Zbiczno – wieś, Wysokie Brodo – osada, Zarośle – osada)

Sołtys – Regina Treder
Członkowie Rady Sołeckiej: 
Marcin Wiśniewski, Mirosław Kijewski, Radosław Stawski, Kazimierz Skóra, Tomasz Ernestowicz, Stanisław Borkowski

12. Sołectwo Żmijewko (Żmijewko – wieś)

Sołtys – Sławomir Krzyżanowski
Członkowie Rady Sołeckiej: 
Marian Sochacki, Roman Gniazdowski, Iwona Sendzikowska, Robert Szypczyński, Beata Sikora

 

Rozmiar czcionki